ZUŠ Beznice
áci
Výhry výtvarného oboru: 2018 - 2019
1. a) ,,Beznické noviny" - záí - výhry z roku 2017 / 2018
záí - vytištný obrázek - Magdaléna Fenclová
b) ,,Beznické noviny" - ervenec - srpen - vytištný obrázek - kolektivní práce
c) ,,Beznické noviny" - íjen - vytištný obrázek - Zuzana Klímová, Jan Ceradský
d) ,,Beznické noviny" - listopad - vytištný obrázek - Barbora Sinkulová, Jakub Štpánek, Martin Svozil, Natálie Lišková
e) ,,Beznické noviny" - prosinec - vytištný obrázek - Klára Hašková, Nela Chalupná
f) ,,Beznické noviny" - únor- vytištný obrázek - Barbora Sinkulová - Klára Hašková - Zuzana Kasíková, Eliška Nejedlá, Petr Fencl
g) ,,Beznické noviny" - bezen- vytištný obrázek - Zuzana Klímová
h) ,,Beznické noviny" - kvten - vytištný obrázek - Zuzana Klímová, Klára Hašková
ch) ,,Beznické noviny" - erven - vytištný obrázek - Magdaléna Fenclová, Natálie Pacltová
1. a) ,,Blatenské listy" - srpen - . 13 - vytištný obrázek - Pavel Pavlík
1. b) ,,Blatenské listy" - íjen - . 16 - vytištný obrázek - Pavel Pavlík, Petr Pavlík
1. c) ,,Blatenské listy" - íjen - . 18 - vytištný obrázek - Zlata Hrachovcová, Pavel Pavlík
1. d) ,,Blatenské listy" - prosinec - . 21 - vytištný obrázek - Zlata Hrachovcová, Pavel Pavlík, Jonáš Teska
1. e) ,,Blatenské listy" - prosinec - . 22 - vytištný obrázek - Zlata Hrachovcová
1. f) ,,Blatenské listy" - leden - . 18 - vytištný obrázek - Zlata Hrachovcová, Petr Pavlík
1. g) ,,Blatenské listy" - únor - . 2 duben . 6 - vytištný obrázek - Zlata Hrachovcová, Petr Pavlík, Pavel Pavlík
1. ,,Jíín - msto pohádek" - diplom - Jan Klíma
2. ,,Vezmi pastelku, tuku, šttec 2018..." - 2. místo - kolektivní práce
3. ,,Vesmírný Ještd 2018..." - 2. místo - Klára Kostková
4. ,,Oveka jede 2018 " - cena - erven - Pavel Pavlík
5. ,,t Déko " - finálový obrázek íjen 2018- Lenka Jedliková, Natálie Lišková, Tereza Sinkulová
6. ,,Pomáháme zvíatm 2018 " - 2. místo - Lenka Jedliková
7. ,,Blorusko - pátelství 2018 " - diplom - Pavel Pavlík
8. ,,Modlidba za domov 2018 " - diplom - DOPIS -
Klára Lišková, Kateina Blková, Jan Klíma, Barbora Sinkulová, Zuzana Kasíková, Pavel Pavlík, Magdaléna Fenclová, Kateina Geregová, Natálie Pacltová, Klára Kostková, Nela Chalupná, Petr Pavlík TV, Štpánka Šastná, Ivana Dominika Hoejší - TV, Jakub Štpánek, Tereza Sinkulová
9. ,,DDM Damián - íjen 2018" - umístní - Klára Hašková, Tereza Sinkulová
10. ,,estice - Tvá ZEM 2018" - umístní - Zuzana Klímová, Klára Kostková, Petr Pavlík
11. ,,DDM Damián - listopad 2018" - umístní - Tea Ottová
12. ,,Kladenská veverka 2018" - 3. místo - Barbora Sinkulová, Lenka Jedliková
13. ,,Tíkrálové pomáhání 2018" - umístní - 3. místo Zlata Hrachovcová, 1. místo Štpánka Šastná, 2. místo Lenka Jedliková, 3. místo Klára Kostková, estné uznání Jakub Štpánek, estné uznání Kateina Geregová
14. ,,Šaty - Návrh modelu pololetí 2018" - cena poroty - Jan Klíma, Petr Pavlík, Klára Hašková, Ivana Dominika Hoejší, Jakub Štpánek
15. ,,DDM Damián - leden 2019" - umístní - Pavel Pavlík
16. ,,Náš les 2019" - umístní - Zlata Hrachovcová, Petr Pavlík
17. ,,Blatenská knihovna" - 3. místo - Petr Fencl
18. ,,sv. Zdislava 2019" - Mimoádné ocenní za portrét sv. Zdislavy - Kateina Blková
19. ,,Terezín 2019" - 4. místo - Martin Svozil
20. ,,DDM Damián - duben 2019" - umístní - Zuzana Kasíková, Kateina Blková
21. ,,Lidice 2019" - estné uznání - Kolektiv
22. ,,Mstská knihovna Beznice 2019" - výstava prací ák - kvten - erven 2019
23. ,,Šaty - Návrh modelu pololetí 2019 - XVI." - cena poroty - Magdaléna Fenclová, Zuzana Kasíková, Zlata Hrachovcová, Eliška Nejedlá, Jakub Štpánek
24. ,,Mandaly" - výhra - Lenka Jedliková
25. ,,DDM Damián - kvten 2019" - umístní - Štpánka Šastná
Výhry výtvarného oboru:
Hlavní menu
Hlavní menu